PRISON BAR – pirmie iespaidi

Diezgan bieži savā čivinātājā lasu, ka Toms un ­Kaspars jau kārtējo reizi sēž Prison bārā. Pameklēju interneta plašumos, kas tas tāds ir, izrādās, Liepājā diezgan nesen ir atvēries bāriņš, kas noformēts kā cietums. Ideja likās interesanta un gribējās šo relatīvi jauno vietu apskatīt, tāpēc ierakstīju Prison bar apmeklējumu Liepājā darāmo nedarbu sarakstiņā.

Prison bar

Zemāk neliels redzētā apraksts…

Pat nezinu, kā lai noformulē sajūtas, kas rodas, ienākot bārā. Uz logiem restes, bārs aiz restēm, vidū būris, galdi izgatavoti no koka kastēm, ķēdes, viss brutāli pārkrāsots ar melnu krāsu…

Baars

Atzīšos, pirmais iespaids, ienākot šajā barčikā, nebija pārāk labs, bet tas noteikti nebija arī objektīvs, jo biju diezgan noguris no ceļa un te nebija pat ērtas vietas kur apsēsties. Taču tad man nāc apskaidrība – šis bārs taču ir CIETUMS! Te nav jābūt mīkstiem krēsliem! Nav tā, ka man to vajadzētu, bet te nav jābūt arī smukām gaismiņām un spoguļiem malu malās… te ēdienu nav jāpasniedz itāļu porcelāna šķīvī! Šeit ēdienu, kurš, starp citu, ir diezgan garšīgs, pasniedz metāla bļodiņās, kā jau cietumā – lai nebūtu tik viegli izgatavot duramieroci. 🙂

Interjers

Tātad – otrais iespaids… Tiešām pozitīvs. Fōnā skan AC/DC, Metallica, Incubus, Muse, System of a Down, vārdsakot, tuciku šeit normālos apstākļos nedzirdēt. Viena no stilīgajām lietām – mūzikas automāts, kurā vari iemest dažus santīmus un pats izvēlēties dziesmu, kuru gribi dzirdēt.

Jukebox

Nedēļas nogalēs, vakaros būrī dejo meitenes. Tāpēc atstājam greizsirdīgas sievas mājās un ejam skatīties plikumus. Zināmu iemeslu dēļ, dejas laikā fotografēt nedrīkst, kur nu vēl publicēt, tāpēc bilde ar tukšu būri.

Buris_tukss

Table_dance

Pagaršoju vietējā virtuvē ražoto fastfoodu, ir labs. Ēdienu izvēle pagaidām nav īpaši liela, taču ēdienkarte tikšot papildināta. Dzērieni – kā jau Fonteina iestādē – nav dārgi, salīdzinot ar Vecrīgas cenām, pat lēti. Tas gan nekur netiek reklamēts, bet bārā ķer bezmaksas WiFi internetu un, visbeidzot, ir arī spēle – gaisa hokejs. Pēc sarunas ar bārmeni, sapratu, ka būs arī siena ar lineālu pie kuras varēs nofotografēties gluži kā cietumā.

Speele

Kopumā – savdabīga, laba vieta kur pasēdēt ar draugiem, padzert emm.. kvasu, paēst, paklausīties labu mūziku, uzspēlēt gaisa hokeju, paskatīties dejotāju priekšnesumus, vārdsakot, vēlviena vieta Liepājā, kur labi pavadīt laiku…

Noteikti atgriezīšos! Cheers!

p.s. Tā kā šis ir jau otrais kaut kā apskats, jāpadomā par vērtēšanas sistēmas ieviešanu. Ir idejas? 🙂

Advertisements

About Jeegers

V.I.P.
Šis ieraksts tika publicēts Foto, Tāpat vien ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to PRISON BAR – pirmie iespaidi

 1. Raikons saka:

  Vai nu melnbalto bilžu dēļ vai nu citu iemeslu dēļ, bet izskatās baisi.

 2. ahūns saka:

  Šitai iestādei Saules mūžu!

 3. ivars sh saka:

  Un, šķiet, mūzika varētu liecināt arī par sakarīgu publiku. Ehh, kad mana sabiedriskā dzīve atgriezīsies no beztermiņa atvaļinājuma, tad arī būs jāapmeklē krogs.

 4. kaisle saka:

  Rīgā arī ko tādu vajadzētu ieviest jau bez esošajiem rockbāriem.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s