Sāls + Eļļa + VĒL SĀLS = Makdonalds

Es esmu viens no tiem, kuriem šad tad patīk ieēst Maķītī un līdzīgās iestādēs. Taču dažas pēdējās McDonalds apmeklējuma reizes man ir beigušās ar vilšanos. Tie viņu kartupeļi nu ir kļuvuši pavisam neēdami. Nu tāda sajūta, ka ēstu sāli tīrā veidā. Pirmo reizi, kad to pamanīju, domāju, ka kāds izklaidīgāks darbinieks būs pārsālījis, bet, tā kā tas jau ir atkārtojies vairakkārt, jādomā, ka iemīlējies darbinieks vis nebūs pie vainas. Neesmu speciālists, bet domāju, ka tas ir Makdonalda vadības pirksts, viņi vienkārši būs izdomājuši, ka šādi viņi palielinās dzērienu patēriņu. Nu lai jau taisa savus trikus, bet VAI TAS IR IEMESLS GATAVOT NEGARŠĪGU ĒDIENU?! Nu jābūt taču kaut kādai robežai!

Protams, tas McDonalds pozīcijas tirgū nekādā veidā neapdraudēs, un viņi nesāks domāt par savu produktu kvalitāti, bet es tos viņu frī kartupeļus vairs neēdīšu, ņemšu tikai maizīti (kuras šobrīd vēl nav sabojātas) un mazo dzērienu.

Advertisements

About Jeegers

V.I.P.
Šis ieraksts tika publicēts Nejēdzības ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Sāls + Eļļa + VĒL SĀLS = Makdonalds

 1. Raikons saka:

  par daudz, par skādi, bet nav labi, ka liek pārāk maz, kā tas ir hesburgerī. ēd kartupeļus mundierī.

  foršs sniedziņš fonā 🙂

  • Jeegers saka:

   Paldies, sniedziņš foršs, piekrītu.. Gribētos vēl, ka sāktos putenis un, lai izlasītu rakstu, jāņem sniega lāpsta un jānošķūrē sniegs.. 🙂
   Par Hesburger tēmu – šie jau galīgi palaidušies. Kādreiz garšoja labāk par Mc. Bet viņiem ir 1 (un tikai 1) ļoti garšīgs ēdamais – tortilla! Tiešām iesaku. Labāks par visiem fiksajiem kebabiem.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s