Bumbiņa, kas atlec no ūdens

Tādā karstā vasarā kā šī, nekas nevar būt labāks par došanos pie jūras, vai ne? Iemesties ūdenī, pazvilnēt saulītē… Labi… Man sauļoties nepatīk. Ja vajadzētu iedegumu, izvēlētos solāriju. Pie jūras labāk ir paspārdīt, pamētāt bumbu, pamētāt šķīvīti. Bet, tā kā tas līdz šim bija darīts katru reizi esot pie jūras, sāka mazliet apnikt.

Tad kādu dienu internetā uzdūros interesantam pludmales gadžetamWaboba ball. Tā ir neliela bumbiņa, kas veidota no materiāla, kas tai ļauj atlekt no ūdens. Parasta bumba, iekrītot ūdenī, vienkārši apstājas, bet šī atsitas pret ūdens virsmu un lido tālāk, gluži kā pret zemi mesta tenisa bumbiņa. Ilgi nedomājot, Wabobu nopirku un tā ir tiešām forša, pludmalē pat pāris reizes ir nākuši klāt cilvēki un prasījuši, kas tas ir un kur var dabūt. Metot taisni ūdenī, tā nekur neatlec, bet, ja met slīpi, tā atlec vienu vai pat ļoti daudzas reizes un lido ļoti tālu, atkarībā no mešanas leņķa. Šķīvīši un volejbola bumbas pēc šī liekas so last century. Es gan vēl neesmu uzfilmējis nevienu video ar bumbiņu darbībā, bet zemāk var apskatīt reklāmas rullīti.

Cenas Latvijā ir ap 4 – 5 Ls. Kad pirku, pasūtīt no eBay sanāca dārgāk + ilgi jāgaida, tāpēc vienkārši aizgāju uz vienu no šiem veikaliem. Vienu lietu vēl vajadzēs pamēģināt – pamētāt Wabobu caur, piemēram, Operas strūklaku. Tikai domāju, vai nevar sanākt kādas nepatikšanas ar likumsargiem. 🙂

Advertisements

About Jeegers

V.I.P.
Šis ieraksts tika publicēts Gadgets ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Bumbiņa, kas atlec no ūdens

  1. Anonīms saka:

    es wabobas paardodu pa 3Ls

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s