Ideja aplikācijai

Man te radās viena doma telefona programmiņai, kura varētu vēl vairāk atvieglot dzīvi slinkajiem un aizmāršīgajiem. Nezinu, varbūt tāda jau ir, ja gadījumā ir uz Symbian, pasaki man.

Vārdsakot, ideja tāda – es bieži vien domāju, ka vajadzētu ieiet kādā veikalā vai apskatīt kādu vietu, bet nav iespējas tur doties uzreiz. Palieku ar domu: “Kad būšu tajā rajonā, noteikti tur ieiešu”, bet, kad tiešām braucu garām šai vietai/veikalam, esmu jau aizmirsis, ka tur gribēju ieiet un kāpēc. Vienkāršu piezīmi arī nav vērts rakstīt, jo tāpat tā tiek izlasīta tikai tad, kad neesmu vajadzīgajā vietā. Tad nu talkā nāktu programma. Es sev ierakstītu piezīmi, ka jāieiet tajā veikalā un jānopērk tas un tas, norādītu veikala atrašanās vietu, un, kad nākošreiz atrastos noteiktā attālumā no šī veikala, noskanētu atgādinājums tur ieiet. Sanāk, ka vajag apvienot piezīmes ar pozicionēšanu. Atdodu šo ideju par velti jebkuram, kurš uztaisīs tādu programmu Symbiānim vai Androīdam un iedos man par velti. 🙂

Advertisements

About Jeegers

V.I.P.
Šis ieraksts tika publicēts Mobile ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Ideja aplikācijai

 1. Atpakaļ ziņojums: Tweets that mention Ideja aplikācijai | Viestura emuārs -- Topsy.com

 2. Gāzes Plītiņš saka:

  Man šķiet, ka bija kaut kāds softs, kurš čeko GPS un tad noteiktā vietā dod signālu, bet tā proga bija paredzēta kā modinātājs braucot sabiedriskajā transportā. Piemēram Tu brauc ar autobusu un Tev jāizkāpj kaut kādā čuhņā pa ceļam, nevis galapunktā un Tev nenormāli nāk miegs. Tad nu lūk – uzliek modinātāju laika vietā norādot kartē vietu – kādu vienu pieturu pirms čuhņas un var doties laimīgi ceļā un gulēt 🙂

  • Jeegers saka:

   Ideāli!!… viens no manis domātajiem pielietojumiem.. 🙂

   EDIT: Atradu priekš Symbian “GPS-Action”… Paspēlēšos ar demo versiju, izskatās, ka programmiņai daudz iespēju.. Piemēram, kad esmu nokļuvis darbā, telefons automātiski var nomainīt profilu uz kādu kluso..

 3. enter saka:

  Man bija tieši tāda pati doma par šādu aplikāciju ienākusi prātā. Tikai turēt visu laiku ieslēgtu GPS (lasi – 2x dienā lādēt telefonu) atturēja no tālākās domas meklēt aplikāciju vai vabūt pat pašam pievērsties aplikāciju izstrādei. Kaut gan var jau lasīt atrašanās vietas informāciju no GSM torņa – precīzāk diez vai vajag.
  Ar šādu app varētu arī profilus manīt – esi darbā zvans klusāks, lai pārējiem netraucē. Esot mājā (vai ceļā) skaļāks, lai dzird no citas istabas. Papildus vēl iesaistīt “laiku”, kad trokšņot, kad paklusēt utt.
  Stāvi autobusa pieturā – skaidrs – jārāda cikos nākošais buss nāks.
  Esi ciemos pie drauga – atgādinājums par aizņemto piecīti…

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s