Google Bookmark lists – linku krātuve

Stāsts tāds: Tu sēdi savā darbā, strādā vai raksti kādu darbu skolai un meklē informāciju internetā. Pavisam nejauši Tu uzskrien virsū kādai interneta vietnei, kurā ir tevi interesējošs, bet ar konkrēto darbu nesaistīts saturs. Tu, protams, nenovērsies no sava darba, bet godīgi iebukmārko šo vietni, lai apskatītu to vēlāk, kad būs brīvāks laiks. Kad darbs ir pabeigts un var ķerties klāt pie izklaides, tu atver visas pirms tam grāmatzīmēs saglabātās vietnes un… vairs neatceries, ko tu tur gribēji, jo biji ļoti iegrimis savā darbā. Vēl labāk – tu vietni esi iegrāmatojis darba datorā, nevis personīgajā un tai ārpus darba laika nekad nebūs tapt apskatītai.

Šeit nāk talkā ērts Googles serviss – Bookmark lists.

Tu vari pielikt savam interneta pārlūkam podziņu “Add to list” un, kad esi atradis ko interesantu, ko vēlāk palasīt, Tu nospied šo podziņu un saite uz konkrēto vietni ir saglabāta tevis izvēlētajā saišu sarakstā. Papildus tam, Tu vari pierakstīt komentāru, kāpēc Tu šo saiti saglabāji vai kas tur bija jāpalasa.

Bez dīvainībām, protams, neiztikt.

Lai cik jocīgi tas nebūtu, Google Chrome pārlūkā Bookmark lists neparādās. It kā viņu pašu produkts, bet https://www.google.com/bookmarks Google Chrome atver kaut kādu Tīmekļa vēsturi un saka, ka neviena grāmatzīme nav saglabāta, iespējas aiziet uz sarakstiem – nav.

Lai vēl vairāk atvieglotu informācijas apmaiņu starp manu darba un personīgo datoru, es domāju drīzumā pamēģināt arī dropbox. Varbūt pēc tam uzrakstīšu, cik tas ērti vai neērti ir reālajā dzīvē… Bet varbūt arī neuzrakstīšu…

Advertisements

About Jeegers

V.I.P.
Šis ieraksts tika publicēts Tāpat vien ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to Google Bookmark lists – linku krātuve

  1. artursp saka:

    Tikai minējums, bet vai Chrome gadījumā pie vainas nav lokalizētā versija?

  2. Autors saka:

    Tagad viss būs skaidrs. Jā, jāskatās iestatījumi. Visu tur var atrast !

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s