Birokrātija pat vienkāršās lietās. Paldies LMT.

Situācija tāda: Savulaik kā subsidēto telefonu no LMT biju nopircis Nokia E51. Toreiz līgums ar LMT bija uz mana vārda, bet pēc tam mēs, visa ģimene, pārrakstījām savus numurus uz ģimenes Galvas vārda, jo tā bija izdevīgāk (iespēja savā starpā sarunāties par velti). Tā kā rēķini ar visām “Mazcenas telefonu” ikmēneša maksām bija visai lieli, nolēmām, ka ir jālauž subsidēto telefonu līgumi, samaksājot līgumsodu. Tā arī izdarījām un teorētiski telefoniem būtu jābūt brīviem no līguma nosacījumiem, t.i. vairs nav jābūt piesaistītiem pie LMT SIM kartes. Visam, pēc idejas, būtu jābūt vienkārši – es, šī telefona lietotājs, aizeju ar savu telefonu uz LMT abonentu apkalpošanas centru un man viņu “atbloķē”. Viss ir samaksāts, telefons ir mans, nekādu saistību.

Tik vienkārši tomēr nav. Neskatoties uz to, ka telefonu pirku un līgumu par telefonu noslēdzu pats, neskatoties uz to, ka manslmt.lv uzrādos kā telefona lietotājs, neskatoties uz to, ka par visu ir samaksāts, es telefonu atbloķēt nedrīkstu. To drīkst darīt tikai cilvēks, uz kura vārda tagad ir līgums, mūsu ģimenes Galva, turklāt, tikai klātienē. Nekādi iesniegumi neder, neskatoties uz to, ka dzīvojam dažādās pilsētās.

Direct Message no LMT - tviterī

Jā… gādāsim kungu uz Rīgu 🙂 … Kaut vai kungs būtu Turkmenistānā…

Secinājumi:

1. Jāmeklē kāds utu kantoris, kur telefonu atbloķēs par piecīti tepat Rīgā, bez kunga.

2. LMT ar šādu attieksmi pieaug iespēja tikt vaļā no visas  potenciālās naudas, ko es kā klients savas turpmākās dzīves laikā viņiem samaksātu.

Advertisements

About Jeegers

V.I.P.
Šis ieraksts tika publicēts Mobile, Nejēdzības ar birkām , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

6 Responses to Birokrātija pat vienkāršās lietās. Paldies LMT.

 1. Toms saka:

  Ko Tu te stāsti? Man jau otrais mazcenas telefons, kas darbojas visos tīklos.

  Un cik es zinu, tad kaut kāda Eiropas regula nosaka, ka operātors vairs nedrīkst piesasitīt telefonus savam tīklam vai kaut kas tamlīdzīgs. Mēģināsu sameklēt atsauci.

 2. zais saka:

  Man nav saprotamas dažas nianses šajā stāstā:
  – kāpēc būtu jāatbloķē to telefonu, ja netiek plānota pāreja pie cita operatora, vai iegādāties citu telefonu (kas ir apšaubāmi, jo tiek minēts, ka ikmēneša maksas lielums bija par pamatu nomaksas līguma laušanai)?
  – vai tiešām ģimenes Galvas un telefona vienlaicīga klātbūtne ir nepieciešama AAC? (Nezinu, vai telefona piesaiste operatoram notiek klienta “galā”, vai tomēr LMT centrālē. Biju domājis, ka tā procedūra tiek veikta LMT “galā”, tāpat kā operatoram saistošā nozagta telefona bloķēšana tīklā)
  – vai tik kaktu kantora t.s. “atbloķēšana” nenozīmē IMEI klonēšanu, vai nonullēšanu. Tā teikt, bez turpmākām garantijām.

  Galu galā, vai tad tiešām LMT būtu tik arhaiski savā darbībā, ka obligāto visu pušu klātbūtni nevar norrganizēt, personai atrodoties Liepājā, bet telefonam vienlaicīgi Rīgas AAC?

  Tikai mani prātojumi. Neesmu LMT advokāts (;

  • Jeegers saka:

   – Tev daļēji taisnība. Tiek plānota cita operatora iemēģināšana (bet ne pilnīga pāreja).. Iepriekšējā manā rakstā ir teikums par to, ka vēlos pamēģināt uz savas ādas Biti, laiciņu pastaigāt ar 2 telefoniem.
   – Es gan rakstīju tviterī, gan zvanīju uz 1655, jā, klātbūtne ir nepieciešama, par to arī lielais cepiens.
   – Nezinu, kā tas darbojas, bet zinu, KA darbojas. Telefons nav pats svaigākais un krutākais, tāpēc daļēji vienalga, ko tas nozīmē.. Protams, nepatikšanas ar likumu gan negribētos..

   p.s. Sorry, ka tik vēlu Tavs komentārs publicējās. Akismet’s domāja, ka Tu esi spameris.. 😀

 3. Dzintars saka:

  Pats šodien biju LMT klientu apkalpošanas centrā. Arī savajadzējās atbloķēt sen atpakaļ meitai pirkto Samsung telefonu ( nav ne jausmas kas par modeli ). Noskaidroju, ka to nevar izdarīt attālināti, bet jāuzrāda aparāts. Ar to vien nepietika – lai noņemtu mazcenas piesaisti, telefons jāsūta uz remontdarbnīcu. Process aizņemšot 5 darba dienas. Tā lūk !

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s