Vai Flashmob Andrejsalā būs PLL akcija?

Pirms pāris dienām uzskrēju šādai te lapai – www.pasaulesrekords.lv.

Teksts no lapas: Ginesa-Puntusa rekords ir sociāls, nekomerciāls mākslas projekts, kura laikā 10 000 cilvēku izveidos frāzi, ko varēs nolasīt pat no kosmosa.

Nekādas informācijas, kas tā par frāzi, nekur nav. Meklējam tālāk, kas tas tāds – Puntuss? Ā… Skaidrs. “Par Labu Latviju” deputātu kandidāts Igors Puntuss. Nevajag būt ģēnijam, lai nojaustu, ar ko ir saistīta šī akcija un cik nekomerciāls ir šis pasākums.

Kad pirmo reizi ieraudzīju šo lapu, nopriecājos, domāju: “Lūk, uzņēmīgi cilvēki sarīkojuši foršu pasākumu.” Tagad, turpretī, vēmiens nāk no domas, ka atkal kaut kāda politiskā reklāma, turklāt, es neesmu vienīgais, kurš šeit saskata politisku zemtekstu, tviterī šādas baumas klīst jau dažas dienas. Informācijā rakstīts, ka bilde ar cilvēkiem tiks ievietota kaut kādā mājas lapā, bet nav teikts – kādā. Negribu es savu seju redzēt kaut kādā PLL lapā!

Ceru, protams uz labāko, man 22. septembris ir brīvdiena, aizbraukšu uz Andrejsalu paskatīties. Tomēr, ja manas aizdomas apstiprinās un tā tiešām ir politiska akcija, būs ļoti, ļoti žēl par to, ka pie mums šādas interesantas akcijas notiek tikai tad, kad kādam politiķim vajag, lai viņu ievēl.

P.S. Vai kādam nav Dārta Veidera maska? Labprāt aizņemtos uz šo dienu. Tā… katram gadījumam… 🙂

Advertisements

About Jeegers

V.I.P.
Šis ieraksts tika publicēts Nejēdzības ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Vai Flashmob Andrejsalā būs PLL akcija?

  1. Lana saka:

    Ja saistība ar PLL, tad nu domāju, ka daudzi būs sarūgtināti, jo PLL ar savām priekšvēlēšanas kampaņām tiešām visiem jau ir pamatīgi pieriebusies.

  2. velnsvinjzin saka:

    Es saožu flashmobu flashmobā 😀 Bars ar cilvēkiem, kas stāv star-wars maskās 😀

  3. Ja uzstādīs rekordu, varēsim iesniegt prasību apstrīdēt – pirmkārt, pēc šī raksta jāsecina, ka pasākuma apraksts, iespējams, ir melīgs un maldinošs. Otrkārt, jau pēc apraksta skaidrs, ka tas NAV nekāds flashmob, bet cita masveida akcija, kas tiks organizēta un režisēta uz vietas, etc. Organizatoriem iesaku vismaz vienreiz dzīvē tomēr izlasīt, kas ir flashmob un kas nav.

  4. Anonīms saka:

    es tur biju un tagad jutos piečakareets:( nemužam nebutu gājis uz partiju organizetu pasakumu!!!!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s