Mans tumšākais noslēpums

Kad man bija astoņi gadi, man vēlos, tumšos ziemas vakaros patika iziet ārā un…… Ok… man nav nekādu tumšu un briesmīgu noslēmumu, par ko pastāstīt. Toties pēdējā laikā ir izdarīti šādi un tādi labi darbiņi, par kuriem nevaru nepastāstīt. Atvainojos, ja virsraksts lika vilties, nevarēju izdomāt neko citu. 🙂

Ja esi lasījis (/-usi) manu blogu iepriekš, noteikti zināsi, ka es kopš vasaras spēlēju grupā Enduring Memories. Ir bijuši pāris koncerti, daži ieraksti un tagad ir arī video. Tas ir neoficiālais video svaigākajam Enduring Memories singlam – (Ne)Atgriešanās. Tātad – skatāmies (vēlams, HD izšķirtspējā). 🙂

Kāpēc neoficiālais video? Jo šis nav tāds mūzikas videoklips, kuru ir iecerēts rādīt TV, šo varētu saukt par tādu kā behind the scenes vai kā tamlīdzīgi. Darbība notiek trīs vietās: Mūsu mēģinājumu zāle Aizsardzības akadēmijā, koncerts pie t/c Olimpia un Kārļa Šteinmaņa ierakstu studija, kurā tika ierakstīta šī dziesma. Drīz būs arī citi video, kur notiks vairāk runāšanas, nekā spēlēšanas, dosim iespēju saviem klausītājiem tuvāk iepazīties ar grupu.

Varu vēl pačukstēt, ka, ja viss izdosies kā domāts, arī Tu varēsi piedalīties grupas ne-tik-muzikālajās aktivitātēs un, kas zina, varbūt arī saņemt kādu dāvaniņu. Visa jaunākā informācija, kā parasti, Enduring Memories twitter profilā, draugos un feisbukā.

Nākošais grupas Enduring Memories koncerts – sestdien, 23. oktobrī Corsairs Rock Cafe.

p.s. Īpaši liels paldies Dzintaram Rudzītim, kurš mums vairākas dienas pēc kārtas staigāja līdzi ar videokameru un iemūžināja mūsu darbus un nedarbus.

Advertisements

About Jeegers

V.I.P.
Šis ieraksts tika publicēts Mūzika ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s